Kúpiť masážne kresla – e-shop

Sprievodca výberom
masážnych kresiel


Masážne kreslo  >  Ako vybrať masážne kreslo?

Ako vybrať masážne kreslo?

Masážne kreslo je výborná pomôcka na podporu zdravia do každej domácnosti. Možno Vás napadne, že by to mohol byť aj tip na skvelý darček pre rodičov alebo starých rodičov. Ako sa v nich teda zorientovať?

Všetky masážne kreslá:

  • masírujú celé telo pomocou prednastavených režimov
  • masírujú len určité časti tela v špeciálnych režimoch
  • prispôsobia sa tvaru tela masírovaného

Masážne kreslá zoženiete v rôznych farbách. Vo vyššej cenovej hladine sú luxusnejšie, z kože, majú viac masážnych airbagov a pridané funkcie, napríklad vyhrievanie, 3D masáž, magnetoterapiu a MP3 prehrávač.

Než si kreslo vyberiete ...

... tak sa pýtajte sami seba:

  • k čomu chcete masážne kreslo využívať?
  • pre koho je určené?
  • čo od neho očakávate?
  • koľko na neho máte peňazí?

Pre domáce použitie stačia základné, alebo stredne vybavené masážne kreslá. Rozdiely sú vo veľkosti, funkciách, ktoré obsahujú a v pohodlnosti.

Vyberte si masážne kreslo v internetovom obchode

Zdieľajte článok


Odporúčame masážne kresla


Novinky

Masážne kreslo - najlepší relaxačný prostriedok

Dobre vykonaná relaxačná masáž uvoľní nielen svaly, ale predovšetkým myseľ. Každý civilizovaný človek by si ju mal pravidelne dopriať. Ak z časových dôvodov nestíhate maséra, je výborným riešením domáce masážne kreslo.

Chorí si želajú masážne kreslo

Sušička bielizne, rotoped, bicykel, vodiaci pes, navigácia a tiež masážne kreslo - to všetko patrí medzi želania chorých ľudí, ktoré odkrývajú na charitatívnych akciách.

Masážne kreslo sa dá porovnať s rukami maséra

Masážne kreslo umožňuje intenzívnu masáž celého tela, ktorú si môžete dopriať kedykoľvek potrebujete, a to v pohodlí vášho domova. Podľa ohlasov používateľov je výkon masážneho kresla takmer porovnateľný s výkonom maséra.

všetky novinky