Kúpiť masážne kresla – e-shop

Sprievodca výberom
masážnych kresiel


Masážne kreslo  >  Masážne kreslá recenzie, recenzie masážnych kresiel

Masážne kreslá - recenzie zákazníkov

Prečítajte si recenzie zákazníkov, ktorí zakúpili masážne kreslá. Vyberte si potom masážne kreslá v e-shope.

Súhrn recenzií produktu Masážne kreslo:

Priemerné hodnotenie 5/5 podľa 30 recenzií

Recenzia Masážne kreslo inSPORTline Mateo

Celkové hodnotenie: 5.0


Autor: (zdroj recenzie inSPORTline.sk, nakúpené na inSPORTline.sk, 30.11.2023)

Uvidím po 5 rokoch úžívania . Bol som dobre informovaný o možnostiach a technickej obsluhe a bola mi umožnená aj skuška zariadenia . Pocitovo velmi profesionalna príprava a potreby zákaznika pretavené do funkčnosti pristroja .

Pri rodinnej skúške v troch generacii vo veku : do 40 rokov absolutne žiadny problém pri nastupovaní a obsluhe vo veku do 70 rokov žiadny problém pri nastupovaní a obsluhe vo veku 90 rokov mierny problem pri nastupovaní a mierny problém pri obsluhe prístroja .Zdieľajte článok


Odporúčame masážne kresla


Novinky

Masážne kreslo - najlepší relaxačný prostriedok

Dobre vykonaná relaxačná masáž uvoľní nielen svaly, ale predovšetkým myseľ. Každý civilizovaný človek by si ju mal pravidelne dopriať. Ak z časových dôvodov nestíhate maséra, je výborným riešením domáce masážne kreslo.

Chorí si želajú masážne kreslo

Sušička bielizne, rotoped, bicykel, vodiaci pes, navigácia a tiež masážne kreslo - to všetko patrí medzi želania chorých ľudí, ktoré odkrývajú na charitatívnych akciách.

Masážne kreslo sa dá porovnať s rukami maséra

Masážne kreslo umožňuje intenzívnu masáž celého tela, ktorú si môžete dopriať kedykoľvek potrebujete, a to v pohodlí vášho domova. Podľa ohlasov používateľov je výkon masážneho kresla takmer porovnateľný s výkonom maséra.

všetky novinky