Kúpiť masážne kresla – e-shop

Sprievodca výberom
masážnych kresiel


Masážne kreslo  >  Druhy a typy masáží

Druhy a typy masáží

Masážne kreslá ponúkajú masáže celého tela vrátane rúk, alebo len jeho častí, s nastavením intenzity:

  • relaxačné
  • regeneračné
  • shiatsu
  • drahšie i 3D masáž - pohyb masážnych koliesok hore, dole, dopredu a dozadu

Relaxačné masáže na kresle

Stačí pár minút na masážnom kresle a budete sa cítiť ako znovuzrodení. Masážne kreslá majú zvyčajne niekoľko relaxačných "módov". Alebo inak, programov pre uvoľnenie tela. Klasická relaxačná masáž uvoľňuje svaly tela i povzbudzuje krvný obeh. Ostraňuje tiež únavu a bolesti v tele.

Celkovo pozitívne ovplyvňuje psychický stav človeka.

Regeneračné masáže na kresle

Tento typ masáže pôsobí hlbšie než relaxačné. Jedná sa o masáže s väčšou intenzitou, ktoré pôsobia na hlboké svalstvo. Regeneračná masáž zvyšuje schopnosť organizmu liečiť sám seba. Aj táto masáž uvoľňuje svalstvo, navyše zlepšuje imunitu a pôsobí preventívne proti vzniku chorôb.

Je vhodná pre športovcov a manuálne pracujúcich pracovníkov, ale aj pre ľudí so sedavým zamestnaním.

Shiatsu masáž

Prastará japonská metóda, ktorá značne prevyšuje klasické masážne techniky. Má za úlohu obnoviť energetickú rovnováhu tela. Cieľom shiatsu je podporovať proces sebeuzdravovania a osobného rastu skrze vyrovnávania energie Ki / Čchi v tele.

Prakticky sa jedná o kombináciu relaxačnej a regeneračnej masáže.

Kúpte si moderné masážne kreslá v špecializovanom e-shope.

Zdieľajte článok


Odporúčame masážne kresla


Novinky

Masážne kreslo - najlepší relaxačný prostriedok

Dobre vykonaná relaxačná masáž uvoľní nielen svaly, ale predovšetkým myseľ. Každý civilizovaný človek by si ju mal pravidelne dopriať. Ak z časových dôvodov nestíhate maséra, je výborným riešením domáce masážne kreslo.

Chorí si želajú masážne kreslo

Sušička bielizne, rotoped, bicykel, vodiaci pes, navigácia a tiež masážne kreslo - to všetko patrí medzi želania chorých ľudí, ktoré odkrývajú na charitatívnych akciách.

Masážne kreslo sa dá porovnať s rukami maséra

Masážne kreslo umožňuje intenzívnu masáž celého tela, ktorú si môžete dopriať kedykoľvek potrebujete, a to v pohodlí vášho domova. Podľa ohlasov používateľov je výkon masážneho kresla takmer porovnateľný s výkonom maséra.

všetky novinky